This job has expired

Sales Engineer pro region ČR

Employer
Henkel
Location
Prague, Czech Republic
Salary
Competitive
Closing date
Feb 13, 2023

View more

Sector
Science, Physical Sciences and Engineering
Contract Type
Employee
Hours
Full Time
Organization Type
Corporate
Jobseeker Type
Professional

Job Details

V Henkelu můžete změnit pravidla hry a budovat svou kariéru. Vypusťte svého podnikatelského ducha a realizujte své nápady v globálním týmu. Naše přední značky a technologie spolu s našimi vysoce výkonnými podniky Vám poskytnou nespočet příležitostí k rozvoji Vašich dovedností a objevování nových cest. Vaše kariéra ve společnosti Henkel přispěje k udržitelnější budoucnosti, zatímco budete růst v rámci naší živé, rozmanité kultury důvěry a sounáležitosti. Pokud jste ochotni zpochybnit status quo, přidejte se k našemu týmu průkopníků a zanechte s námi svou stopu v budoucnosti.

Jste připraveni udělat změnu?

POPIS POZICE
  • Obchodní a technická péče o klienty B2B
    • Zastřešení komunikace a obchodu s danými klienty v ČR
    • Zodpovědnost za obrat a profitabilitu v daném regionu
    • Zodpovědnost za technický servis v daném regionu
    • Spolupráce a komunikace v rámci EU teamu

OČEKÁVÁME
  • VŠ vzdělání - chemického směru
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Min. 5 let zkušeností nejlépe v oblasti povrchových úprav, lakování
  • Znalost AJ podmínkou
  • Znalost MS Office, zejména Excel, Word a PowerPoint
  • Komunikativní, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Teamového hráče
  • Schopnost rozhodovat se samostatně
  • Chuť učit se a pracovat na své kariéře
NABÍZÍME
  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti s možnostmi vzdělávání a dalšího profesního růstu
  • Spolupráci se zkušenými profesionály v oboru, se kterými budete rychle růst
  • Neustálé prohlubování odborných znalostí a dovedností
  • Atraktivní podmínky spolupráce - bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, motivující finanční ohodnocení
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Práci v prostředí našich nových moderních kanceláří na Praze 8
Společnost Henkel je zaměstnavatel s rovným přístupem ke všem. Kvalifikované uchazeče hodnotíme bez ohledu na pohlaví, původ, kulturu, smýšlení, generaci, zdravotní postižení, náboženství a sexuální orientaci.

JOB ID: 22042251 Contract & Job type: Full Time, Regular Contact information for application-related questions: kariera@henkel.com Please do not use this email address for sending your application or CV. To apply, please click on the "Apply Now" button below. Applications sent via e-mail will not be accepted.

Company

About Henkel

HENKEL IS FOR THOSE WHO STEP UP. DO YOU?

At Henkel, you can make a difference and craft your career. That's why you own your projects and take full responsibility from an early stage. Our unique brands in markets around the world open up countless opportunities to follow your convictions and explore new paths. If you have an entrepreneurial mindset that allows you to always think out of the box - take the chance and shape the digital future together with us.

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert